Als regionaal acuut ziekenhuis met een volwaardig zorgaanbod voor een brede regio streven wij naar kwaliteit en innovatie. Het Heilig-Hartziekenhuis Lier is volop in vernieuwing en stoomt zich klaar voor de toekomst van de gezondheidszorg. Zodat patiënten vandaag én morgen kunnen genieten van de beste zorg, in een kwalitatief sterk en toekomstgericht ziekenhuis. Een ziekenhuis waar veiligheid, patiëntgerichtheid en samenwerking hoog in het vaandel gedragen worden, en artsen en verpleging onze baseline ‘een hart voor zorg’ dagelijks in de praktijk omzetten.


Hiernaast biedt het ziekenhuis alle medewerkers de kans om opleidingen te volgen om zo hun kennis en vaardigheden uit te breiden. Verder gaat er ook speciale aandacht naar een toffe werksfeer en een goede band met je collega’s. Daarbij staan wederzijds respect en open communicatie centraal.


Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging en klopt jouw hart ook voor zorg? Bekijk dan snel onze vacatures!

Projectmanager ICT

Om ons team te versterken zijn we voor onze afdeling ICT-dienst op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde Projectmanager (m/v). Omarm jij – net als wij – kwaliteit, innovatie, veiligheid en samenwerking? Dan ben jij een collega naar ons hart!

Wat ga je doen?

Zowel vanuit het organisatieperspectief (automatisering van bedrijfsprocessen) als vanuit het patiëntenperspectief (meer zicht op en regie over het eigen patiëntendossier) is digitalisering van strategisch belang voor het Heilig Hartziekenhuis.

Als projectmanager ben je de man of vrouw die het overzicht bewaart over de verschillende ICT-projecten in het ziekenhuis. Je maakt deel uit van het projectbureau. Samen met de stakeholder(s) van het ziekenhuis maak je het projectplan op en coördineer je de voortgang. De doelen die moeten bereikt worden, vertaal je op een heldere manier. Je houdt de deadlines en het budget in de gaten. Als projectmanager ben je het centrale aanspreekpunt, zowel intern als extern. Je rapporteert aan de ICT-manager.

Wat heb jij te bieden?

  • Kennis en ervaring: je combineert minstens 5 jaar relevante projectmanagement-ervaring met aantoonbare ICT-kennis of je hebt reeds ICT-projecten succesvol opgeleverd. Je hebt bij voorkeur goede kennis van projectmanagement-methodieken.
  • Je bent gedreven en dynamisch. Je weet mensen te mobiliseren, waardoor je projecten tot een goed einde brengt.
  • Een complexe organisatie met veel stakeholders schrikt je niet af. Je creëert een duidelijke structuur en planning om de verschillende projecten te realiseren.
  • Je hebt ervaring in het succesvol realiseren van complexe ICT-programma’s en projecten, met focus op digitaliseren en automatiseren van bedrijfsprocessen binnen een ziekenhuis.
  • Je hebt een bewezen trackrecord ten aanzien van succesvol doorvoeren van veranderingen, professionaliseren en innoveren.
  • Heb je al ervaring met zorgprocessen is dit een plus.

Wat bieden wij jou?

Wij bieden een voltijds contract onbepaalde duur aan. Deze functie wordt verloond volgens de IFIC-barema’s, categorie nummer 17. Relevante anciënniteit wordt mee overgenomen.

Je hebt recht op het wettelijke aantal verlofdagen, net als 4 voorjaarsdagen en 11 feestdagen. Je bouwt anciënniteitsverlof op. Je ontvangt een uitgebreide hospitalisatieverzekering, personeelskortingen in onze cafetaria en giftshop, net als een Merits & Benefits-kaart. Wij bieden maaltijdcheques aan van 5€.

Wij engageren ons tot het aanbieden van een sterk opleidingstraject. Er is een kinderdagverblijf op de campus en er worden vele personeelsactiviteiten georganiseerd.

Meer weten?

  • Vacature-inhoud: Johan Engels, ICT-manager, tel 03 491 27 84.
  • Selectieprocedure: Saskia Verstraeten, recruiter, tel 03 491 21 91.
  • Ons aanbod: heilighartlier.be/werken-in-het-heilig-hart/ons-aanbod/

Wat houdt je nog tegen?

Solliciteer nu online!

Your application will be evaluated by the HR department of Heilig-Hartziekenhuis Lier itself. For any additional feedback regarding your application, we kindly refer you to the Heilig-Hartziekenhuis Lier HR department.

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

Ooooopppsss....

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!