WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars, alsook wegenbouwers. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.000 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen.

QSHE Manager

Bij Willemen Groep draait alles rond de strafste plannen. Als hecht familiebedrijf willen we deze plannen realiseren met en voor onze mensen. Samen kijken we vooruit en geven we de toekomst vorm. We creëren kansen en ruimte om te leren en te groeien. Het vertrouwen in onze collega’s vormt een stevige basis om samen voor onze klanten aan de slag te gaan. Als veelzijdige groep ontwikkelen en realiseren we hun strafste plannen, van het eerste ontwerp tot de oplevering van de werf. Hoe complex een project ook is, we leveren altijd kwaliteit af. Om ook in de toekomst de beste resultaten te boeken, zetten we blijvend in op innovatie. Enkel zo kunnen we nòg straffere plannen realiseren. Voor onze klanten en onze mensen. Daarom zijn we voor onze Business Line Bouw momenteel op zoek naar een straffe QSHE Manager.

Hoe bouw jij mee aan de strafste plannen?

 • Je zet je in voor de verschillende bouwbedrijven in onze groep waardoor je pendelt tussen onze kantoren in Kontich (Franki Construct en Cosimco), Mechelen (hoofdkantoor Willemen Construct) en Hasselt (zetel Willemen Construct) en Flémalle (Franki SA);
 • Samen met 6 collega-preventieadviseurs en 2 ondersteunende collega’s vorm je binnen de Business Line Bouw de cel ‘Kwaliteit, Veiligheid en Milieu’ (KVM) en fungeer je als kapitein van dit schip door regelmatig in overleg te treden met je collega’s;
 • Je rapporteert aan de administratief directeur;
 • Je verliest je field experience niet, want naast je rol als leidinggevende blijf je onze bouwbedrijven parttime ondersteunen en adviseren op het vlak van welzijn, kwaliteit en milieu. Je inspecteert daarom onze werven, rapporteert/analyseert incidenten en geeft advies. Je voert de nodige risicoanalyses uit en je onderzoekt de arbeidsomstandigheden;
 • Je stelt preventieplannen op, je coördineert en volgt de acties en plannen op;
 • Je werkt aan de verdere ontwikkeling van het gemeenschappelijke kwaliteits-, veiligheids- en milieumanagementsysteem, zorgt voor de nodige procedures, werkinstructies en toolboxen conform de VCA-richtlijnen en ISO-normen (met name ISO 14001 en ISO 9001);
 • Je werkt het QSHE-beleid uit en implementeert een overkoepelende strategie.

Wat heb je in huis?

 • Je hebt minstens een master diploma behaald;
 • Je hebt ook een getuigschrift ‘Preventieadviseur niveau 1’ en 'Milieucoördinator B' op zak;
 • Veiligheid is niet alleen je prioriteit, maar ook je passie. Dat is immers ook nodig om je collega’s van je aanpak te kunnen overtuigen;
 • Je blijft niet bij de pakken zitten, maar neemt initiatief om je doelen te bereiken. Je werkt daarom gestructureerd en houdt altijd het resultaat voor ogen;
 • Je staat stevig in je schoenen want je werkt zelfstandig én je hebt een sterke verantwoordelijkheidszin;
 • Je bent sociaal, flexibel en communicatief;
 • Mede dankzij je enthousiasme, empathie en assertiviteit ben je een inspirerende leider;
 • Je spreekt zowel Nederlands als Frans;
 • Je hebt ervaring in de bouwsector;
 • Je hebt minimum 5 jaar ervaring in een gelijkaardige functie.

Waar kan je bij ons op rekenen?

Een tweede thuis, een sterk geheel en een toekomstgerichte blik. En vooral: samen bouwen aan de strafste (en veiligste) plannen! Verder zorgen wij voor je hospitalisatieverzekering, een groepsverzekering, een wagen met tankkaart, maaltijdcheques en een smartphone.

Interesse?  Contacteer dan Jill Augustynen via 0471/80.05.94. Wij wensen voor deze vacature geen beroep te doen op externe selectiekantoren.

Your application will be evaluated by the HR department of Willemen Groep itself. For any additional feedback regarding your application, we kindly refer you to the Willemen Groep HR department.

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

Ooooopppsss....

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!