WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars, alsook wegenbouwers. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.000 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen.

Werfbediende regio Puurs (dringend)

WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.400 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen!

Voor een project van Cosimco zoeken wij dringend een werfbediende (m/v/x).

Functie :

 • Verzorgen van een administratief klassement zodat iedereen binnen het team in staat is om snel de gevraagde informatie terug te vinden;
 • Helpen bij het opmaken en administratief verwerken van dossiers (bv. versturen documenten, nagaan wat ontbreekt, dossier inschrijven in een opvolgingssysteem);
 • Samenstellen van documenten bij vergaderingen;
 • Ondersteunen van collega’s bij het opstellen van documenten (bv. lay- out opmaken van document, briefwisseling/ documenten vervolledigen, uitnodigingen opstellen, vergaderzaal klaar maken, …)
 • Uitvoeren van allerlei operationeel ondersteunende taken om bij te dragen tot een vlotte werking van de projectorganisatie (bv. fotokopies nemen en verspreiden, helpen bij verzendingen, inspringen bij afwezigheid collega, aanbieden van materiële en logistieke ondersteuning bij vergadering);
 • Sorteren en verdelen van de post zodat de briefwisseling snel op de juiste plaats is;
 • Verzorgen van een vriendelijk en correct onthaal zodat je bijdraagt tot een positief en klantgericht imago van Cosimco;
 • RSZ-werfmeldingen opvolgen inclusief administratieve taken hieromtrent (check in at work);
 • Onthaal nieuwe medewerkers;
 • Opvolging goedkeuringsflow facturen/bestellingen in ARCO en binnen het projectteam;
 • Administratieve afhandelingen voor de contracten van onderaannemers en leveranciers ter ondersteuning van de aankoopverantwoordelijke.

Profiel :

 • Je beschikt over relevante administratieve werkervaring;
 • Administratieve en organisatorische duizendpoot;
 • Nauwgezet werken;
 • Zin voor detail;
 • Zowel mondeling als schriftelijk communicatief;
 • Vlot overweg met de softwarepakket MS Office toepassingen (Word, Excel);
 • Afkomstig uit de ruime omgeving van Puurs;
 • Fulltime tewerkstelling;
 • Te starten om 7u op de werf (ten behoeve van RSZ-melding).

Aanbod:

Je maakt deel uit van een van de meest toonaangevende bouwbedrijven van het land. Je werkt in een team van collegiale, gemotiveerde en creatieve vakmensen die van aanpakken weten, en die jou zullen bijstaan om je job op een professionele manier tot een goed einde te brengen. Binnen onze onderneming is er ruimte voor persoonlijke groei en ondernemerschap. Voor deze functie wordt een attractief salaris geboden met maaltijdcheques. Het gaat hier om een fulltime functie waarbij een opstart op zeer korte termijn verwacht wordt. Wij zijn een bouwfirma dus wij werken in een 40-uren week waardoor je op jaarbasis 12 ADV-dagen opbouwt. Wij zijn collectief gesloten drie weken tijdens de zomer en twee weken tijdens de kerstvakantie. Daarnaast kan je zo’n zes vrije dagen kiezen op jaarbasis.

Bij interesse contacteer Jill Augustynen via 0471/80.05.94 voor meer informatie.  

Your application will be evaluated by the HR department of Willemen Groep itself. For any additional feedback regarding your application, we kindly refer you to the Willemen Groep HR department.

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

Ooooopppsss....

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!