WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars, alsook wegenbouwers. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.000 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen.

Metser-diender regio Limburg

Wij zoeken een metser-diender voor projecten op diverse werven in de regio Limburg.

 

Wat verwachten we van jou ?

  • Je levert mortel, stenen, beton,… aan uw collega’s op de werf.
  • Je organiseert de werf om een ordelijke werf te bekomen.
  • Je hebt bij voorkeur ervaring in werken met een bouwkraan of bent bereid om dit aan te leren.
  • Je wordt ingeschakeld op diverse werven voor grootschalige kantoor-, utilitaire-, industriële-, renovatieprojecten.
  • Je hebt oog voor veilig en ordelijk werken.

 

Wat bieden we jou ?

Als metser-diender krijg je een gevarieerd takenpakket die je samen met je collega’s en met professioneel werkmateriaal tot een goed einde brengt.

Je werkt aan mooie projecten aan een verloning volgens de barema’s van de bouwsector.

Bijkomend krijg je maaltijdcheques, km-vergoeding, werkkledij (zomer en winter), kledijvergoeding, vakantiegeld, hospitalisatieverzekering, en bovenop de winter- en zomervakantie geniet je van alle inhaalrustdagen van de bouw en kan je nog 6 dagen zelf kiezen!

Ben je nog niet in het bezit van een VCA-attest, dan kan je dit via ons halen!

Kortom, werk jij graag in openlucht en wil je trots zijn op het resultaat van jou werk, dan ben de geschikte persoon voor ons!

 

WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met meer dan 2.400 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen!

Willemen Construct profileert zich hierin als hoofdaannemer van grote projecten zoals kantoorgebouwen, residentiële projecten, hotels, winkelcentra, scholen en andere complexe gebouwen. Onze klanten behoren zowel tot de openbare als de private sector.

Your application will be evaluated by the HR department of Willemen Groep itself. For any additional feedback regarding your application, we kindly refer you to the Willemen Groep HR department.

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

Ooooopppsss....

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!