WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars, alsook wegenbouwers. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.000 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen.

Bekister bruggenbouw

 

Welkom! We zijn blij dat je een kijkje komt nemen naar onze vacature voor ervaren bekister bruggenbouw (regio Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Brussel).

 

Wij zijn op zoek naar ervaren bekisters of bekistingsploegen voor onze afdeling burgerlijke bouwkunde / bruggenbouw.

Bij voorkeur heb je 5 jaar ervaring als bekister, idealiter bij het bouwen van bruggen en/of andere kunstwerken.

Functie

Het takenpakket van een bekister bestaat onder andere uit:

 • Bekisten, montage- en demontagewerken.
 • Ontkisten
 • Stutten
 • Betonneren
 • Plaatsen van wapeningen
 • Plan lezen
 • Ijzervlechten

Profiel:

 • Ervaring als bekister is een pluspunt, idealiter bij het bouwen van bruggen en/of andere kunstwerken.
 • Certificaat basisveiligheid (VCA) is een extra troef.
 • Geen specifieke studievereisten
 • Je spreekt vlot Nederlands
 • Enkele jaren werkervaring in bekisting
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs B

Aanbod:

 • Uurloon volgens barema bouw
 • Voordelen bouwsector (hospitalisatieverzekering, kaarten weerverlet,…)
 • Contract van onbepaalde duur, eventueel na een inloopperiode onder interim.
 • Voltijdse tewerkstelling
 • Firmavervoer (camionette) naar en van de werven.
 • U hoeft uiteraard niet naar ons hoofdkantoor in Drongen te komen.

 

Bedrijfsinfo

Je komt terecht in Willemen Infra, maar wat doen wij precies? Lees het hieronder.

Willemen Infra - toonaangevende Belgische wegenbouwer - is op 1 juli 2018 ontstaan uit de fusie tussen Aswebo, Aannemingen Van Wellen en de infra-afdeling van Kumpen. Willemen Infra beheerst alle aspecten van de wegenbouw. Niet alleen de algemene grond- en asfaltwerken, maar ook alle ondersteunende diensten hebben wij in eigen beheer. Met haar 4 regio’s is Willemen Infra vertegenwoordigd van de Kust tot de Ardennen. Wij maken met Willemen Infra integraal deel uit van de Willemen Groep.

Willemen Groep is in veel opzichten een ambitieuze durver. De groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie wordt dagelijks met 2.300 medewerkers aan prestigieuze projecten gebouwd. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken zij de oplossingen van morgen, dit met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur.

 

Interesse

Heeft u interesse? Aarzel dan niet om online te solliciteren!

Voor meer informatie over de vacature kan u telefonisch contact opnemen met de personeelsdienst op het nummer 09/321.22.54.

Your application will be evaluated by the HR department of Willemen Groep itself. For any additional feedback regarding your application, we kindly refer you to the Willemen Groep HR department.

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

Ooooopppsss....

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!