WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars, alsook wegenbouwers. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.000 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen.

Werfleider afwerking regio Antwerpen

WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.400 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen!

Voor ons project Eksterlaer te Deurne zoeken wij een

Werfleider afwerking (M/V/X)

Functie

 • Als werfleider ben je mede verantwoordelijk voor de lopende werf;
 • Plannen, opvolgen en controleren van de werkzaamheden van zowel eigen medewerkers als onderaannemers en dit in veilige omstandigheden;
 • Bestellen van materiaal en onderhouden van contacten met de leveranciers;
 • Je werkt nauw samen met de andere collega’s en de projectleider;
 • Met trots bouw jij kwalitatief mee aan de prachtige projecten bij Willemen Construct

Profiel

 • Je hebt een bachelor bouwkunde of je bent gelijkwaardig door ervaring;
 • Ervaring in een soortgelijke functie is een must
 • Je bent vertrouwd met de toepassing van ISO- en VCA-procedures;
 • Kenmerkend zijn jouw coördinatie- en organisatievaardigheden, je communicatieskills, stressbestendigheid en onderhandelingstalent;
 • Je bent beschikbaar begin januari en je kan je engageren tot september/oktober 2021;
 • Je bent afkomstig uit de ruime omgeving van Antwerpen;
 • Je bent bereid je te engageren voor onze organisatie tot de oplevering van het project. Mits een goeie samenwerking zorgen wij voor continuïteit en jouw doorstroom naar een volgend project.

Aanbod:

Je maakt deel uit van een van de meest toonaangevende bouwbedrijven van het land. Je werkt in een team van collegiale, gemotiveerde en creatieve vakmensen die van aanpakken weten, en die jou zullen bijstaan om je job op een professionele manier tot een goed einde te brengen. Binnen onze onderneming is er ruimte voor persoonlijke groei en ondernemerschap. Voor deze functie wordt een attractief salaris geboden met extra legale voordelen, maaltijdcheques en een firmawagen. Wij staan er ook voor open om met freelancers samen te werken.

Sinds de zomer van 2020 rollen we een vernieuwd strategisch plan uit. Met CONSTRUCTief blauw, zoals het plan heet, kijken we vijf jaar vooruit in de tijd en bieden we een antwoord op een aantal uitdagingen in de bouwsector: de schaarste op de arbeidsmarkt, de complexere regelgeving, digitalisatie, prijsdruk, circulariteit en modulair bouwen. De naam is een knipoog naar de bedrijfsnaam, de kleur van de bouwstenen in het logo, de manier van samenwerken en het blue ocean strategiemodel.

In essentie draait CONSTRUCTief blauw rond de toegevoegde waarde die we als aannemingsbedrijf bieden aan onze klanten. Wij denken met hen mee en zetten hun wensen creatief en innovatief om in concrete plannen. Zodra de klant daar dan tevreden over is, beginnen we te bouwen met partners die volgens dezelfde kwaliteitsnormen en met dezelfde waarden werken als wij. Het resultaat? Realisaties waar onze medewerkers trots op zijn en tevreden klanten die graag met ons werken.

 

Your application will be evaluated by the HR department of Willemen Groep itself. For any additional feedback regarding your application, we kindly refer you to the Willemen Groep HR department.

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

Ooooopppsss....

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!