WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars, alsook wegenbouwers. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.000 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen.

Polyvalente ingenieur met pit

Ter versterking van ons team bij Willemen Construct kijken wij momenteel uit naar een

Polyvalente ingenieur met pit Mechelen en/of Hasselt (m/v/x)

Functie

Bij Willemen Construct heb je als calculator een breed takenpakket. Je krijgt je eigen dossier toegewezen waarbij je verantwoordelijk bent voor het opmaken van een aantrekkelijke offerte voor onze klanten. Je staat in voor de prijscalculatie, de planning en de communicatie met de klant, interne diensten en onderaannemers. Je zoekt continu naar optimalisaties, opportuniteiten en variantes op zodoende een competitieve offerte te kunnen voor te leggen aan onze klanten.

Zodra we de bestelling ontvangen, zorg jij voor een vlotte overdracht naar het projectteam uitvoering.

Het gaat hier om zowel klassieke aanbestedingen als bouwteamprojecten, PPS - dossiers , Design & Build wedstrijden (in samenwerking met de projectleider integrale projecten) en promotiedossiers (in samenwerking met Willemen Real Estate).

Een greep uit onze projecten: residentiële gebouwen, bedrijfsgebouwen, kantoren, utiliteitsgebouwen en dit zowel voor nieuwbouw als voor renovatiedossiers.

Je hebt een trekkersrol in het opmaken van de offerte, je bent een hele belangrijke schakel bij verwerven van opdrachten en draagt er toe bij dat de relatie met de opdrachtgever optimaal verloopt.

Zelfs tijdens de uitvoering blijf je betrokken en bezoek je regelmatig de werven.

Die feeling met de praktijk van het door jou berekende dossier is belangrijk om te weten wat goed liep en hoe het mogelijk beter kan in de toekomst. Die terugkoppeling naar je naaste collega’s op de calculatie-dienst is van vitaal belang.

Profiel

  • Wij zoeken een communicatieve collega met een master diploma bouwkunde (burgerlijk of industrieel ingenieur) of gelijkwaardig door ervaring met zin voor verantwoordelijkheid en die gestructureerd kan werken.
  • Een flinke portie creativiteit en doorzettingsvermogen zijn essentieel in deze functie.
  • Je beschikt over de nodige BIM-basisvaardigheden.
  • Relevante ervaring is een must, ook je inzet en doorzettingsvermogen zijn belangrijk;
  • Je bent pragmatisch en assertief ingesteld en je durft je standpunt te verdedigen;
  • Je beschikt over sterke analytische en probleemoplossende vaardigheden;
  • Je bent zeer nauwkeurig en resultaatgericht en werkt proactief;
  • Je bent Nederlandstalig en je hebt een stevige basiskennis van Frans;

Aanbod

Je komt terecht in een dynamisch team met ervaren collega’s die je bijstaan met woord en daad. Je werkt vanuit ons kantoor te Mechelen of Hasselt. Een combinatie van beide is ook mogelijk. Daarnaast kan je op termijn ook in overleg deels van thuis uit werken. Er wordt een inloopperiode voorzien waarin gezorgd wordt voor een degelijke opleiding en begeleiding. Binnen deze functie werk je nauw samen met verschillende afdelingen. Wij kunnen jou een fijne afwisselende job aanbieden met een vast contract en een mooi pakket aan extralegale voordelen.

Sinds de zomer van 2020 rollen we een vernieuwd strategisch plan uit. Met CONSTRUCTief blauw, zoals het plan heet, kijken we vijf jaar vooruit in de tijd en bieden we een antwoord op een aantal uitdagingen in de bouwsector: de schaarste op de arbeidsmarkt, de complexere regelgeving, digitalisatie, prijsdruk, circulariteit en modulair bouwen. De naam is een knipoog naar de bedrijfsnaam, de kleur van de bouwstenen in het logo, de manier van samenwerken en het blue ocean strategiemodel.

In essentie draait CONSTRUCTief blauw rond de toegevoegde waarde die we als aannemingsbedrijf bieden aan onze klanten. Wij denken met hen mee en zetten hun wensen creatief en innovatief om in concrete plannen. Zodra de klant daar dan tevreden over is, beginnen we te bouwen met partners die volgens dezelfde kwaliteitsnormen en met dezelfde waarden werken als wij. Het resultaat? Realisaties waar onze medewerkers trots op zijn en tevreden klanten die graag met ons werken.

Contact

Bij interesse ontvangen wij graag je kandidatuur via onze CV warehouse. Als je vragen hebt, kan je Jill Augustynen contacteren op 0471/80.05.94.

 

WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2300 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen!

WILLEMEN CONSTRUCT is hoofdaannemer van allerlei types van gebouwen; gemengde projecten, kantoren, residentiële gebouwen en algemene utiliteitsgebouwen. Gaande van eenvoudige tot de meest complexe constructies voor klanten die behoren tot zowel tot de openbare als de private sector. Onze kracht ligt in DBFMO en PPS projecten, benieuwd? Bekijk zeker onze opgeleverde projecten of nog beter, kom er mee aan bouwen!

Your application will be evaluated by the HR department of Willemen Groep itself. For any additional feedback regarding your application, we kindly refer you to the Willemen Groep HR department.

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

Ooooopppsss....

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!