WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars, alsook wegenbouwers. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.000 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen.

Projectleider Speciale Technieken (Regio Antwerpen-Brussel)

Ter versterking van ons team bij Willemen Construct kijken wij momenteel uit naar een

Projectleider Speciale Technieken (m/v/x)

Als projectleider ben je verantwoordelijk voor de totale procedure bij het opzetten van allerlei speciale technieken in gebouwen zoals HVAC, liften, elektriciteit, loodgieterij, sanitair, ...

Functie:

 • Je begeleidt de speciale technieken op verschillende werven in uitvoering in goede banen;
 • Door je ervaring bekijk je de voorstellen van de studiebureaus op een zeer kritische manier en zoekt, daar waar mogelijk, naar verbetervoorstellen voor de klant;
 • Je staat in voor de onderhandeling, de opmaak van contracten, de uitvoering en oplevering van de uitvoering van allerlei speciale technische installaties;
 • Je bewaakt het budget, de kwaliteit en volgt deze nauwgezet op;
 • Hiervoor werk je nauw samen met de projectleiders op de werven;
 • Je deelt jouw kennis met jouw collega’s;
 • Dit doe je voornamelijk voor werven op de as Antwerpen-Brussel en je komt geregeld op kantoor te Mechelen of Hasselt;
 • Ook bij de aanbestedingen/offertevragen speel jij een belangrijke rol : de calculator kan terugvallen op jouw technische expertise op vlak van technieken, je geeft ondersteuning door het analyseren van offertes of door zelf een raming op te stellen en een realistische inschatting te maken van de kosten.

Profiel:

 • Je beschikt minstens over een master industrieel ingenieur elektromechanica of je bent gelijkwaardig door ervaring;
 • Je beschikt over de nodige BIM-basisvaardigheden;
 • Relevante ervaring is een must, ook je inzet en doorzettingsvermogen zijn belangrijk;
 • Je bent pragmatisch en assertief ingesteld en je durft je standpunt te verdedigen bij werfvergaderingen;
 • Je beschikt over sterke analytische en probleemoplossende vaardigheden;
 • Je bent zeer nauwkeurig en resultaatgericht en werkt proactief;
 • Je bent Nederlandstalig en je hebt een stevige basiskennis van Frans, Engels is een pluspunt;
 • Je flair en manier van communicatie zorgen ervoor dat je niet moet overtuigen maar dat men je standpunt gewoon volgt;
 • Je kent de markt van installateurs en fabrikanten en je bent op die manier ook mee met de laatste nieuwe ontwikkelingen;
 • Duurzaamheid en circulariteit zijn voor jou geen holle woorden, je probeert deze elementen telkens te integreren in je projecten.

Aanbod:

Wij streven naar een open bedrijfscultuur met tweerichtingscommunicatie. Je komt terecht in een gedreven team waarin je elkaar complementair aanvult. Met een grote mate van autonomie organiseer jij zelf je werk. Je zal weliswaar ondersteund worden door je collega’s van de werf, je collega’s projectleiders Speciale Technieken en je leidinggevende. Bij ons kan je voorts rekenen op een gericht opleidingspakket zodat je je op persoonlijk én professioneel vlak verder kan ontplooien. Je zal je skills kunnen ontwikkelen en de kans krijgen om door te groeien in een vooruitstrevende omgeving. We bieden je bijkomend een motiverend salarispakket als extra duwtje in de rug. Met de FlexReward krijg je ook de mogelijkheid de eindejaarspremie om te zetten in extra vakantiedagen, een fietslease, bijkomende verzekering voor je gezinsleden en meer, elk jaar opnieuw, op maat van jouw noden.

Sinds de zomer van 2020 rollen we een vernieuwd strategisch plan uit. Met CONSTRUCTief blauw, zoals het plan heet, kijken we vijf jaar vooruit in de tijd en bieden we een antwoord op een aantal uitdagingen in de bouwsector: de schaarste op de arbeidsmarkt, de complexere regelgeving, digitalisatie, prijsdruk, circulariteit en modulair bouwen. De naam is een knipoog naar de bedrijfsnaam, de kleur van de bouwstenen in het logo, de manier van samenwerken en het blue ocean strategiemodel.

In essentie draait CONSTRUCTief blauw rond de toegevoegde waarde die we als aannemingsbedrijf bieden aan onze klanten. Wij denken met hen mee en zetten hun wensen creatief en innovatief om in concrete plannen. Zodra de klant daar dan tevreden over is, beginnen we te bouwen met partners die volgens dezelfde kwaliteitsnormen en met dezelfde waarden werken als wij. Het resultaat? Realisaties waar onze medewerkers trots op zijn en tevreden klanten die graag met ons werken.

Contact

Bij interesse ontvangen wij graag je kandidatuur via onze CV warehouse. Als je vragen hebt, kan je Jill Augustynen contacteren op 0471/80.05.94.

 

 

Your application will be evaluated by the HR department of Willemen Groep itself. For any additional feedback regarding your application, we kindly refer you to the Willemen Groep HR department.

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

Ooooopppsss....

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!