WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars, alsook wegenbouwers. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2.000 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen.

(SR) Aankoper bouwprojecten (Mechelen)

WILLEMEN GROEP is in veel opzichten een ambitieuze durver. Onze groep omvat tal van aannemingsbedrijven, toeleveranciers en projectontwikkelaars. Vanuit een stabiel verleden en een rijke traditie bouwen we met 2300 medewerkers aan prestigieuze projecten. Voor uitdagende projecten in binnen- en buitenland bedenken wij de oplossingen van morgen. Met een stevig groeitempo, grote betrokkenheid en een no-nonsense bedrijfscultuur. Aan jou vandaag de beslissing of je samen met ons de rest van de wereld wil laten zien wat we kunnen!

Willemen Construct profileert zich hierin als hoofdaannemer van grote projecten zoals kantoorgebouwen, residentiële projecten, hotels, winkelcentra, scholen en andere complexe gebouwen. Onze klanten behoren zowel tot de openbare als de private sector.

 

Voor onze vestiging in MECHELEN zijn we op zoek naar een (SR) AANKOPER (m/v/x)

Functie:

Na een inwerkperiode waarin je vertrouwd raakt met onze activiteiten sta je in voor de opmaak van offerteaanvragen voor de levering van materialen en diensten. Samen met de projectleiders en werkvoorbereiders vertaal je de technische behoeftes naar een duidelijke offerteaanvraag. Je vergelijkt en controleert de offertes op conformiteit met het lastenboek, de meetstaten en de plannen. Nadien nodig je de meest interessante leveranciers uit en onderhandel je tot een finale overeenkomst. Deze gesprekken vinden plaats in onze kantoren te Mechelen of op de werf. Regelmatig evalueer je de samenwerking met de leveranciers en je blijft alert uitkijken naar alternatieve aanbieders op de markt om het aankoopproces continu te optimaliseren. De opmaak en controle van de aankoopplanning neem je eveneens voor je rekening. Je streeft daarbij naar een efficiënte combinatie van aankopen over de werven en de diverse bedrijfsactiviteiten heen. Je kan rekenen op een team van gemotiveerde collega’s.

 

Profiel

Je genoot bij voorkeur een hogere opleiding bouwkunde en beschikt over een degelijke werkervaring in de bouwsector (aankoop of werfervaring). Je bent een gepassioneerde teamspeler die erg communicatief en assertief uit de hoek komt. Goede beheersing van Nederlands en Frans is een must en kennis van Engels is een extra troef. Office heeft geen geheimen meer voor jou.

 

Aanbod

Wij streven naar een open bedrijfscultuur met tweerichtingscommunicatie. Je komt terecht in een gedreven team waarin je elkaar complementair aanvult. Met een grote mate van autonomie organiseer je zelf je werk. Bij ons kan je rekenen op een gericht opleidingspakket zodat je je op persoonlijk en professioneel vlak verder kan ontplooien. Je zal je skills verder kunnen ontwikkelen en de kans krijgen om door te groeien in een vooruitstrevende omgeving. We bieden je bijkomend een motiverend salarispakket dat je een extra duwtje in je rug geeft!

 

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

Ooooopppsss....

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!