Wienerberger

Wienerberger is een bloeiende onderneming. Er zijn steeds interessante vacatures op alle niveaus. We verwachten van elke medewerker een klantgerichte ingesteldheid en de ambitie om samen te werken aan de toekomst van ons bedrijf. Wij bieden een werkomgeving met duidelijke doorgroeikansen en de zekerheid van een internationaal gewaardeerd productengamma.

MANAGER van ons team BOUWKUNDIG TECHNISCH ADVISEURS

Wienerberger is wereldwijd n°1 in de productie en verkoop van snelbouw. In Europa is het marktleider in de productie en verkoop van gevelstenen, dakpannen en kleiklinkers. Bekende merken binnen de groep zijn Desimpel, Porotherm, Terca en Koramic. In België tellen we 11 productievestigingen en meer dan 1.100 medewerkers.

 

Om onze verschillende klantensegmenten uit te bouwen zijn we op zoek naar een enthousiaste (m/v):

 

MANAGER van ons team BOUWKUNDIG TECHNISCH ADVISEURS

 

Verantwoordelijkheden :

 • je staat in voor het aansturen van het technisch sales team; zij ondersteunen de commerciële adviseurs bij het aanreiken en ontwikkelen van technische oplossingen voor de volledige bouwschil en gepaste lastenboeken bij projectontwikkelaars, grote aannemers en architectenbureaus.
 • tevens ben je in deze hoedanigheid verantwoordelijk voor het opbouwen en borgen van kennis op vlak van huidige producten en toepassingen binnen het brede gebied van building solutions
 • door een nauwe samenwerking met productmanagement, sales management en commercieel adviseurs draag je eveneens bij tot een optimale afstemming van productontwikkeling en vragen / opportuniteiten van de markt
 • daarnaast onderzoek je de mogelijkheden voor Wienerberger oplossingen naar nieuwe markten toe, zoals de markt voor renovatie, hoogbouw en stadsontwikkeling
 • je hebt contact met fabrikanten van gevelsystemen om samen met je team deze oplossingen in de markt te zetten
 • je vertegenwoordigt Wienerberger op diverse symposia, activiteiten van en met (potentiële) bouwrelaties, … waarbij de focus ligt op het ontwikkelen en delen van know how
 • je rapporteert aan de salesdirecteur

Profiel :

 • Ingenieur richting bouwkunde met reeds enige werfervaring en het aansturen van een technisch team
 • je bent vertrouwd met energieprestaties van woningen en gebouwen en weet dit door uw ervaring, in combinatie met de Wienerberger know how, om te zetten in een volledig nieuwe benadering naar de verschillende klantensegmenten toe
 • je bent in staat een netwerk op te bouwen en technisch-commerciële onderhandelingen te voeren. U werkt goed samen in team en kan vlot om met informatica.

 

Ons aanbod :

 • een boeiende uitdaging binnen een ervaren team in een gevestigde waarde binnen de bouwwereld
 • ruimte om initiatief te nemen en jouw functie verder te ontwikkelen
 • een marktconform salarispakket (incl. bedrijfswagen)
 • een doorgedreven interne opleiding

 

Wil je deel uitmaken van ons team?

Solliciteer vandaag nog via kleikoppen.be

We garanderen je een vertrouwelijke behandeling van jouw kandidatuur !

Wienerberger nv, HR-afdeling, Kapel ter Bede 121, B-8500 Kortrijk; voor meer info bereikbaar op 0472/37 07 74

Uw sollicitatie zal behandeld worden door het HR departement van Wienerberger zelf. Voor alle bijkomende informatie aangaande uw kandidatuur verwijzen we u dan ook vriendelijk door naar het HR departement van Wienerberger.

Ooooopppsss....

Het bedrijf dat u zoekt, werkt niet langer met CVWarehouse.
Maar we hebben een hele hoop vacatures bij andere interessante bedrijven voor u!

Ooooopppsss....

De vacature die je zoekt is niet langer beschikbaar.
Maar we hebben vele andere interessante vacatures voor u!