Maintec

Maintec werft technisch vakpersoneel voor banen in Nederland, België of andere Europese landen.

Met kantoren in Nederland, Duitsland, Polen en Tsjechië en met agenten in alle Europese landen is Maintec in staat om specialisten voor vrijwel iedere opdracht van haar zusterbedrijven uit de Humares Groep (Maintec, Impact, Nova Engineering) te vinden.

Maintec is actief in de volgende specialismen:

  • Automotive
  • Scheepsbouw
  • Machinebouw
  • Civiele techniek
  • Woningbouw/Utiliteit
  • Engineering
  • Industrie

5 nástrojařů do Německa (Ingolstadt) s ubytováním

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nástrojař do Německa s ubytováním. Pracoviště se nachází v Ingolstadtu.

Co Vás čeká?

  • hledáme zkušené nástrojaře
  • zkušenost s lisováním velkých kusů
  • zkušenost s lisovacími nástroji a nářadím
  • zkušenost s tušírováním
  • dokončovací práce na lisovacích površích
  • práce probíhá v turnusech, tj. 3 měsíce práce, 1 měsíc doma

Co od Vás očekáváme?

  • praxe na obdobné pozici nástrojaře nutná
  • alespoň tři uchazeči ze skupiny musí umět německy na komunikativní úrovni (tj. domluvit se sami bez pomoci a znát technickou terminologii z oboru)
  • povědomí o výrobě lisovacího nářadí, postupy lisování (operace)
  • zkušenosti s montáží
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost, zručnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí zavedené společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • 8 hodinové směny (ranní a odpolední)
  • mzda 45000 Kč + diety 45 € / den
  • vyplácení mzdy 1x měsíčně
  • pracovní oblečení a pomůcky
  • nástup po domluvě

Zaujala Vás tato nabídka práce a splňujete všechny požadavky? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: leos.fikeis@maintec.net

Ooooopppsss....

Het bedrijf dat u zoekt, werkt niet langer met CVWarehouse.
Maar we hebben een hele hoop vacatures bij andere interessante bedrijven voor u!

De vacature die je zoekt is niet langer beschikbaar.
Maar we hebben vele andere interessante vacatures voor u!