Maintec

Maintec recruits skilled technical international personnel for jobs in the Netherlands, Belgium or other European countries.

With offices in the Netherlands, Germany, Poland and Czech Republic and agents in all European countries, Maintec is able to recruit specialists for almost every assignment of its sister companies from the Humares Group (Maintec, Impact, Nova Engineering).

Maintec has divided its technical specializations into the following specialisms:

  • Automotive
  • Ship building
  • Mechanical Engineering
  • Civil Engineering
  • Construction
  • Engineering
  • Industry

5 nástrojařů do Německa (Ingolstadt) s ubytováním

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nástrojař do Německa s ubytováním. Pracoviště se nachází v Ingolstadtu.

Co Vás čeká?

  • hledáme zkušené nástrojaře
  • zkušenost s lisováním velkých kusů
  • zkušenost s lisovacími nástroji a nářadím
  • zkušenost s tušírováním
  • dokončovací práce na lisovacích površích
  • práce probíhá v turnusech, tj. 3 měsíce práce, 1 měsíc doma

Co od Vás očekáváme?

  • praxe na obdobné pozici nástrojaře nutná
  • alespoň tři uchazeči ze skupiny musí umět německy na komunikativní úrovni (tj. domluvit se sami bez pomoci a znát technickou terminologii z oboru)
  • povědomí o výrobě lisovacího nářadí, postupy lisování (operace)
  • zkušenosti s montáží
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost, zručnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí zavedené společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • 8 hodinové směny (ranní a odpolední)
  • mzda 45000 Kč + diety 45 € / den
  • vyplácení mzdy 1x měsíčně
  • pracovní oblečení a pomůcky
  • nástup po domluvě

Zaujala Vás tato nabídka práce a splňujete všechny požadavky? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: leos.fikeis@maintec.net

Your application will be evaluated by the HR department of Maintec itself. For any additional feedback regarding your application, we kindly refer you to the Maintec HR department.

Ooooopppsss....

The company you're looking for no longer works with CVWarehouse.
But we have lots of other exciting companies available for you!

The job you're looking for is no longer online.
But we have lots of other exciting vacancies available for you!